Blog

Strafor Maket Pasta Çeşitleri Düzenlenecek olan organizasyonlar için birbirinden farklı maket pasta çeşitleri için sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle daha fazla modele ulaşabilirsiniz. Değişen strafor model seçenekleri veya farklı çeşitler üzerinden yapılacak tercihler sayesinde istediğiniz her durumda kutlama için en uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. Bu konuda firmamız profesyonel şekilde yapmış olduğu..

Devamını Oku

Maket Pasta Modelleri Kutlamalar için tercih edeceğiniz strafor ürün seçeneklerimiz arasında maket pasta seçenekleri yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve modellerle yapılacak olan çalışmalar sayesinde kutlamalar sırasında özellikle dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz maket pastalara sahip olabilirsiniz.  Seçmiş olduğunuz model için istediğiniz boyutlarda üretim yapılmaktadır. Bu nedenle özellikle kutlama..

Devamını Oku

SE

BLOG

Beze Kulesi Modelleri Özellikle doğum günü gibi kutlamalarda tercih edilecek olan beze kulesi konusunda birbirinden farklı model seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan kule modelleri için sistem üzerinden yapacağınız incelemeler sonucunda daha fazla seçeneğe ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda yapmış olduğu çalışmalar ile strafor üzerinden yapılacak olan uygulamalar..

Devamını Oku

Beze Kulesi Yapımı Firmamız profesyonel şekilde yapmış olduğu çalışmalar sayesinde birbirinden farklı beze kulesi modelleri üzerinden uygun seçimler yapmanızı sağlamaktadır. Kutlama için tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı model seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu nedenle en uygun seçenekleri ulaşmak istediğiniz her durumda sistem üzerinden yapacağınız incelemeler sonucunda strafor beze kulesi seçenekleri arasından..

Devamını Oku

Söve Modelleri ve Fiyatları Gün geçtikçe zenginleşen dekoratif çözümler dışında, bina ve yapıların dış cepheleri içersinde değişik çalışmalar karşımıza çıkmaktadır, bilhassa söve modelleri bina ve yapıların asli öğeleri durumuna gelmeye başlamıştır. Ülkemizin her bölgesinde bulunduğu gibi İstanbul söve firmaları bu alanda kapsamlı çalışmalar yapmaktadır, İstanbul söve firmaları söve üretimini belirli kalıpta..

Devamını Oku

SE

BLOG

Dış Cephe Mantolama Uygulaması Hakkında ; Mantolama uygulaması ile beraber, hem dış cephe kaplaması yapılırken, yazın sıcak, kışın soğuğu durdurmakta ve böylece sizler de evlerinizde yaktığınız klima ya da doğalgaz gibi şeylerde çok daha ciddi bir enerji tasarrufu sağlamış bulunmaktasınız. Bu yüzden dolayı, bu işlemleri gerçekleştirmek, çok ciddi anlamda bir enerji tasarrufu getirmektedir. Ayrıca son yıllarda bu..

Devamını Oku

Strafor nedir? Strafor Ne İşe Yarar? Strafor un (EPS) nin Yapılarda Kullanımı Strafor (EPS) hem sıcağa hem soğuğa karşı binanızı koruyan kapalı gözenekli çok iyi bir ısı yalıtım malzemesidir. Bu özelliği tanecikler içine sıkıştırılmış hava sağlamaktadır. 1950’li yıllarda Avrupa’da kullanılmaya başlanmış 90’lı yılların ikinci yarısından itibaren Avrupa Birliğine giriş..

Devamını Oku

EXPANDED POLİSTREN (EPS) EXTRUDE POLİSTREN (XPS) EPS strafor ısı iletkenliği düşük ve sabittir. şişirici gaza ve zamana bağlı olarak değişmez. XPS ısı iletkenliği düşüktür, ancak şişirici gaza ve zamana bağlı olarak değişir. EPS ısı yalıtım levhalarında köpük oluşturmak için kullanılan şişirici gaz (pentan gazı) ozon tabakasına zarar vermez, iklim değişikliklerine sebep olmaz. EPS mi? XPS mi? XPS ısı yalıtım..

Devamını Oku

Strafor Köpük Nedir ? "Polistiren Köpük" EPS strafor köpük nedir? Strafor köpük kesim ürünleri ile neler yapılabilir?   EPS Polistiren STRAFOR (KÖPÜK) 'un TANIMI seo analizi EPS (Expanded Polistiren) - Sert Köpük petrolden elde edilen termoplastik bir yalıtım malzemesidir. Bünyesinde bulunan çok sayıdaki (1 m3 EPS de 3-6 milyar)..

Devamını Oku

Firmamız, strafor kesim ve köpük kesim imalatlarında tasarımda sonsuz olanakları ile strafor logo, satrafor yazı, strafor harf , maket pasta straforu ve her türlü serbest formları,milimetrik kesim hassasiyetinde , 2boyut veya 3boyut olarak istenilen ebatlarda tasarlayıp, strafor kopük kesimi imalatı yapıldıktan sonra istenilen renklerde boya, toz sim,özel yaldız veya akrilik esaslı sıva kaplama uygulanarak sunuma..

Devamını Oku